BLACK FASCINATION - CHILOTI DIN BUMBAC PREMIUM

Produs nou

Preț redus! Nou BLACK FASCINATION - CHILOTI DIN BUMBAC PREMIUM Extinde

Simplitatea dublata de o inalta calitate de materialului si rezistenta deosebita recomanda acest model ca fiind preferatul barbatilor care stiu sa aleaga. Comozi, isi pastreaza forma dupa spalari repetate.

Detalii Inchide

In stoc

Tabel de marimi
Tabel de marimi

Tabel marimi XL

Barbati

Camasi barbati Slim Fit

MARIMEAS 38M 40L 42XL 44XXL 46
Umar (cm)1515,516,5v17,518
Aplac/Platca (cm)45,54749,551,553
Bust (cm)101107113117123
Talie (cm)9399104111117
Maneca manseta (cm)66,566,567,56969,5
Lungime totala (cm)72,576,5788080

 

Chiloti / boxeri barbati

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta taliei (cm)76-8082-8688-9294-98100-104

 

Tricouri / maieuri barbati

MARIMEAXSSMLXLXXLXXXL
Circumferinta bust (cm)88-9290-9496-100102-106106-110110-114Info
Lungime bust (cm)50-5252-5456-5860-6264-6668-70

 

Hanorac Barbati

MARIMEASMLXL
Circumferinta bust (cm)109 - 115115 - 121121 - 127127 - 133
Lungime produs (cm)66666970
Lungime umar (cm)15171819
Lungime maneca (cm)58616164
Lungime spate(cm)45484952

 

Vesta barbati

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)105 - 111117 - 117117 - 123123 - 129129 - 135
Lungime produs (cm)6365677072
Lungime umar (cm)1516171819
Circumferinta rascroiala maneca (cm)5658616264

 

Jacheta Barbati

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)100104110116126
Circumferinta talie (cm)94100106112120
Lungime produs (cm)6670727475
Lungime umar (cm)13.514.51515.516.5
Lungime maneca (cm)6365676769
Latime spate (cm)4042444648

 

Pantaloni scurti

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta elastic (cm)64 - 7268 - 7672 - 8076 - 8480 - 88
Circumferinta sold (cm)94100106112118

 

Bluza Barbati

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)92 - 9896 - 102100 - 106103- 109109 - 115
Circumferinta talie (cm)82 - 8684 - 8890 - 9494 - 9898 - 102
Circumferinta terminatie produs (cm)83 - 8987 - 9391 - 9797 - 103101 - 107
Lungime produs (cm)6366696974
Lungime umar (cm)12.513.5141415.5
Circumferinta gat (cm)3537394143

 

Pijama Barbati

MARIMEAMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)101 - 107107 - 113115 - 121123 -129
Circumferinta talie (cm)91 - 9797 - 103105 - 111113 - 119
Lungime bluza (cm)68707274
Lungime umar (cm)16171819
Lungime maneca (cm)19202122
Circumferinta elastic pantalon (cm)57 - 6363 - 6969 - 7575 - 81
Lungime pantalon (cm)45454748
Circumferinta sold (cm)106114122130

 

Femei

Camasi femei

MARIMEA3840424446
Bust (cm)9096100104108
Talie (cm)7680848892
Guler (cm)3738394041
Latime spate (cm)3839404142
Lungime maneca (cm)6162636364
Lungime umar (cm)11.512.513.514.515.5
Lungime totala (cm)6667696970

 

Tricouri femei

Tricou Femei Strech (#TFBS1, #TFBS2)
MARIMIXSSMLXLXXLXXXL
Bust77-8281-8687-9495-102103-109107-113Info
Talie66-7070-7475-8283-9192-10096-104
Sold77-8283-8990-9697-104105-109109-113
Lungime Produs566063677175

 

Tricouri femei (#TFBS3)
Bust76-8081-8788-9596-101
Talie70-7475-8182-8889-95
Sold82-8687-9394-101103-107
Lungime Produs55576164

 

Tricouri femei (#TFBP4, #TFBP2)
Bust78-8182-8586-9091-9899-104
Talie68-7172-7677-8485-9091-96
Sold82-8687-9091-9899-104105-110
Lungime Produs6365676971

 

Maieuri femei

Maieu outwear femei
MARIMEAXSSMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)75 - 8081 - 8687 - 9293 - 9899 - 105106 - 111
Lungime produs (cm) 
#MFCB2, #MFCB4
5153,55658,560,563
Lungime produs (cm)
#MFCB1, #MFCB3, #MFCB5
6061,56364,56667,5

 

Pantalon femei

MARIMEASML
Circumferinta betelie (cm)768084
Circumferinta sold (cm)8896104
Lungime produs (cm)949698

 

Pijama femei

MARIMEASMLXL
Circumferinta sub bust (cm)69-7573 - 7979 - 8585 - 91
Lungime maieu (cm)36384042
Circumferinta elastic pantalon (cm)57-6361-6765-7169-75
Lungime pantalon (cm)27293031
Circumferinta sold (cm)91-9795-10199-105103-109

 

Bolero Femei

MARIMEASML
Lungime produs (cm)27,528,529,5
Lungime umar (cm)121314
Latime spate (cm)34,535,536,5
Lungime maneca (cm)626364

 

Hanorac Femei

MARIMEASMLXL
Circumferinta bust (cm)83-8989-9596-101101-107
Circumferinta talie (cm)71-7777-8383-8989-95
Lungime produs (cm)53545557
Lungime maneca+umar (cm)69707172

 

Helanca Femei

MARIMEASMLXLXXL
Circumferinta bust (cm)73-3881-8789-9597-103105-111
Circumferinta talie (cm)65-7171-7777-8383-8989-95
Circumferinta sold (terminatie) (cm)83-8987-9391-9799-105107-113
Lungime maneca (cm)5858606264
Latime spate (cm)3334353840

 

Camasa de noapte femei

MARIMEASMLXL
Circumferinta sub-bust (cm)69-7573-7979-8585-91
Lungime produs (cm)62646668
Circumferinta terminatie (cm)87-9391-9797-103103-109

 

Manusi

MARIMEACIRCUMFERINTA PALMA (CM)
618
6 1/218.5
719
7 1/219.5
820
8 1/221
922

Marimi manusi

 

 

Pantofi barbati

MARIMELUNGIME TALPA
3824
3925
4026
4127
4228
4329
4430

Marimi pantofi

Pantofi femei

MARIMELUNGIME TALPA
3521
3622
3723
3824
3925
4026

 

 

 

Cum sa te masori

1. Circumferinta bazei gatului7. Lungimea bratului
2. Latimea umerilor (masurat in spate)8. Lungimea umarului
3. Circumferinta bust9. Lungimea produsului (masurat in spate)
4. Circumferinta sub bust10. Lungimea interioara a piciorului
5. Circumferinta talie11. Lungimea exterioara (lungimea produsului)
6. Circumferinta sold 


Cum sa te masori

35,94 lei

59,90 lei

-40%

Produs 100% ORIGINAL

Livrare rapidă!

Un retur GRATUIT!

Vrei 10% Extra Reducere? Click aici!

Adaugă în coș produse de încă 250,00 lei și beneficiezi de Livrare Gratuită!